0
 x 
Koszyk jest pusty

Blog

Wiosna! W końcu. Za chwilkę wysypią nam się z kalendarza komunie, śluby i inne piękne uroczystości, a z nimi pojawią się tradycyjne dylematy: co dać w prezencie?    Postanowiłyśmy w tym roku odrobinę wam pomóc i zainspirować do wyboru upominków, które według nas mogą zachwycić :).  Pierwszą rzeczą do której serdecznie was zachęcamy, jest wzięcie pod uwagę małych pracowni i lokalnych artystów. Kupując w prezencie rękodzieło, możecie być pewni, że będzie to upominek wyjątkowy, często stworzony w jednym egzemplarzu, z myślą o osobie, którą chcecie obdarować. 

Zainspirowane waszymi pytaniami, czy nie stworzyłybyśmy czegoś, czym moglibyście obdarować rodziców w dniu swojego ślubu, pragniemy donieść, że stworzyłyśmy! :) Ślub to ważny dzień dla całej rodziny i często wspaniała okazja, by wyrazić wdzięczność rodzicom za wszysko, co im zawdzięczamy.

Walentynki są dobrą okazją, aby obdarować ukochaną osobę dobrym słowem. Oczywiście można napisać coś autorskiego, ale bywa, że myśli nam się w słowa nie układają, a tym bardziej nie składają się w miłosny wiersz : ) Stąd pomysł, aby zostawic wam kilka słownych inspiracji, z których będziecie mogli skorzystać z okazji walentynek (albo każdego innego dnia, równie dobrego, aby obdarowywać miłością). 

  Dwa exploding boxy, dwa zupełnie różne, ważne wydarzenia i jedna pasja - sport.  To, że nasze prace towarzyszą wam w wyjątkowych chwilach jest dla nas poruszające i istotne, dlatego raz na jakiś pokażemy wam je tu i co nieco o nich opowiemy. 

Witaj! Cieszymy się, że możemy Cię tu gościć!

projekt ue